2021 Fall Singles League Master Schedule

Printable PDF

DatePlayers
09/12/21Jeff Legendre def Jason Bielik 6-0 6-2
09/12/21Zachary Crump def Brian Frasier 6-4 6-4
09/12/21Ben Woolston def Scott Paveletz 6-7 5-0
09/12/21Geoff Tuba def Joseph Hawley 6-2 6-0
09/12/21Albert Hwa def Bruce Stewart 6-3 6-2
09/12/21Kyle Poyar def Jamie Saengsawang 6-0 6-0 default
09/12/21Conall O'Cleirigh def Conroy Jackson 6-1 3-6 10-2
09/12/21Henry Dalencour (Dana Coombs) def Chris Wood 6-1 6-2
09/12/21Doug Lockwood def Terry Epps 6-0 6-2
09/12/21Andrew Burke def Brian Chuang 6-4 6-1
09/12/21John Lee def Mark Fallon 6-2 6-2
09/12/21Greg Sawicki def Amit Raval 6-0 5-7 10-6
09/12/21Michael Dineen def Daniel Onea 6-3 5-4
09/12/21Zack Yang def Michael Wilson 6-4 6-3
09/19/21Joseph Hawley def Scott Lewis 6-0 6-0 X
09/19/21Mark Petry def Ralph Smith 7-5 7-5
09/19/21Armin Afsahi (Roman Krasikov) def Jeremy Surla Vargas 6-3 6-3
09/19/21Aron Chuc def Glenn Cunha 6-0 6-1
09/19/21Kyle Poyar def Conall O'Cleirigh 7-5 4-5
09/19/21Michael Dineen def Terry Epps 6-4 2-6 10-5
09/19/21John Costello def Daniel Onea 6-4 1-6 10-5
09/19/21Ryan Losey v Guy Ronan (Court 8)
09/19/21Andrew Burke def Zack Yang 6-3 6-1
09/19/21Brian Chuang def Mark Fallon 6-2 6-3
09/19/21John Lee v Amit Raval (Court 11)
09/19/21Greg Sawicki def Michael Wilson 6-0 6-1
09/19/21Dana Coombs v Alan Tang (Court 13)
09/19/21Ben Woolston def Brian Frasier 6-2 6-0
09/26/21Armin Afsahi v Aron Chuc (Court 1)
09/26/21Glenn Cunha v Conroy Jackson (Court 2)
09/26/21Jamie Saengsawang v Jeremy Surla Vargas (Court 3)
09/26/21Henry Dalencour v Guy Ronan (Court 4)
09/26/21John Costello v Alan Gnani (Court 5)
09/26/21Michael Dineen v Chris Wood (Court 6)
09/26/21Terry Epps v Ryan Losey (Court 7)
09/26/21Jason Bielik v Alan Tang (Court 8)
09/26/21Dana Coombs v Ben Woolston (Court 9)
09/26/21Steve Buldini v Jeff Legendre (Court 10)
09/26/21Zachary Crump v Scott Paveletz (Court 11)
09/26/21John Lee v Greg Sawicki (Court 12)
09/26/21Robert Kleist v Ralph Smith (Court 13)
09/26/21Mark Petry v Lisa Quackenbush (Court 14)
10/03/21Henry Dalencour v Alan Gnani (Court 1)
10/03/21Daniel Onea v Guy Ronan (Court 2)
10/03/21Chris Wood v John Costello (Court 3)
10/03/21Brian Chuang v John Lee (Court 4)
10/03/21Mark Fallon v Greg Sawicki (Court 5)
10/03/21Steve Menichetti v Alan Tang (Court 6)
10/03/21Jason Bielik v Brian Frasier (Court 7)
10/03/21Steve Buldini v Zachary Crump (Court 8)
10/03/21Joseph Hawley v Robert Kleist (Court 9)
10/03/21Mark Petry v Mark Schatz (Court 10)
10/03/21Lisa Quackenbush v Bruce Stewart (Court 11)
10/03/21Ralph Smith v Geoff Tuba (Court 12)
10/03/21Aron Chuc v Jamie Saengsawang (Court 13)
10/03/21Conall O'Cleirigh v Jeremy Surla Vargas (Court 14)
10/10/21Andrew Burke v Mark Fallon (Court 1)
10/10/21Brian Chuang v Amit Raval (Court 2)
10/10/21John Lee v Michael Wilson (Court 3)
10/10/21Jason Bielik v Ben Woolston (Court 4)
10/10/21Zachary Crump v Jeff Legendre (Court 5)
10/10/21Dana Coombs v Steve Menichetti (Court 6)
10/10/21Albert Hwa v Robert Kleist (Court 7)
10/10/21Scott Lewis v Bruce Stewart (Court 8)
10/10/21Mark Schatz v Ralph Smith (Court 9)
10/10/21Aron Chuc v Jeremy Surla Vargas (Court 10)
10/10/21Henry Dalencour v John Costello (Court 11)
10/10/21Doug Lockwood v Ryan Losey (Court 13)
10/10/21Terry Epps v Chris Wood (Court 14)
10/17/21Steve Buldini v Ben Woolston (Court 1)
10/17/21Dana Coombs v Scott Paveletz (Court 2)
10/17/21Jason Bielik v Zachary Crump (Court 3)
10/17/21Robert Kleist v Bruce Stewart (Court 4)
10/17/21Albert Hwa v Ralph Smith (Court 5)
10/17/21Scott Lewis v Mark Schatz (Court 6)
10/17/21Joseph Hawley v Mark Petry (Court 7)
10/17/21Kyle Poyar v Jeremy Surla Vargas (Court 8)
10/17/21Glenn Cunha v Jamie Saengsawang (Court 9)
10/17/21John Costello v Guy Ronan (Court 10)
10/17/21Alan Gnani v Daniel Onea (Court 11)
10/17/21Amit Raval v Zack Yang (Court 12)
10/17/21Michael Dineen v Ryan Losey (Court 13)
10/17/21Andrew Burke v John Lee (Court 14)
10/24/21Scott Lewis v Geoff Tuba (Court 1)
10/24/21Mark Schatz v Bruce Stewart (Court 2)
10/24/21Albert Hwa v Lisa Quackenbush (Court 3)
10/24/21Robert Kleist v Mark Petry (Court 4)
10/24/21Armin Afsahi v Jamie Saengsawang (Court 5)
10/24/21Michael Dineen v Guy Ronan (Court 6)
10/24/21Aron Chuc v Conroy Jackson (Court 7)
10/24/21Daniel Onea v Chris Wood (Court 8)
10/24/21Henry Dalencour v Doug Lockwood (Court 9)
10/24/21Andrew Burke v Amit Raval (Court 10)
10/24/21Zachary Crump v Ben Woolston (Court 11)
10/24/21Brian Frasier v Jeff Legendre (Court 12)
10/24/21Scott Paveletz v Alan Tang (Court 13)
10/24/21Jason Bielik v Steve Buldini (Court 14)
10/31/21Conroy Jackson v Jeremy Surla Vargas (Court 1)
10/31/21Aron Chuc v Conall O'Cleirigh (Court 2)
10/31/21Armin Afsahi v Glenn Cunha (Court 3)
10/31/21Alan Gnani v Chris Wood (Court 4)
10/31/21Ryan Losey v Daniel Onea (Court 5)
10/31/21John Costello v Terry Epps (Court 6)
10/31/21Mark Fallon v Amit Raval (Court 7)
10/31/21Steve Menichetti v Ben Woolston (Court 8)
10/31/21Jason Bielik v Scott Paveletz (Court 9)
10/31/21Dana Coombs v Jeff Legendre (Court 10)
10/31/21Steve Buldini v Brian Frasier (Court 11)
10/31/21Robert Kleist v Scott Lewis (Court 12)
10/31/21Lisa Quackenbush v Geoff Tuba (Court 13)
10/31/21Joseph Hawley v Mark Schatz (Court 14)
11/07/21Doug Lockwood v Guy Ronan (Court 1)
11/07/21John Costello v Ryan Losey (Court 2)
11/07/21Henry Dalencour v Terry Epps (Court 3)
11/07/21Mark Fallon v Zack Yang (Court 4)
11/07/21Andrew Burke v Michael Wilson (Court 5)
11/07/21Brian Frasier v Scott Paveletz (Court 6)
11/07/21Steve Buldini v Steve Menichetti (Court 7)
11/07/21Mark Schatz v Geoff Tuba (Court 8)
11/07/21Joseph Hawley v Ralph Smith (Court 9)
11/07/21Robert Kleist v Lisa Quackenbush (Court 10)
11/07/21Scott Lewis v Mark Petry (Court 11)
11/07/21Jeff Legendre v Alan Tang (Court 12)
11/07/21Armin Afsahi v Kyle Poyar (Court 13)
11/07/21Glenn Cunha v Conall O'Cleirigh (Court 14)
11/14/21Zachary Crump v Alan Tang (Court 1)
11/14/21Greg Sawicki v Zack Yang (Court 2)
11/14/21Mark Fallon v Michael Wilson (Court 3)
11/14/21Steve Buldini v Scott Paveletz (Court 4)
11/14/21Jeff Legendre v Steve Menichetti (Court 5)
11/14/21Brian Frasier v Dana Coombs (Court 6)
11/14/21Mark Petry v Geoff Tuba (Court 7)
11/14/21Joseph Hawley v Bruce Stewart (Court 8)
11/14/21Lisa Quackenbush v Mark Schatz (Court 9)
11/14/21Armin Afsahi v Conroy Jackson (Court 10)
11/14/21Doug Lockwood v Chris Wood (Court 11)
11/14/21Terry Epps v Guy Ronan (Court 12)
11/14/21Henry Dalencour v Ryan Losey (Court 13)
11/14/21Michael Dineen v Alan Gnani (Court 14)
11/21/21Brian Frasier v Alan Tang (Court 1)
11/21/21Jeff Legendre v Scott Paveletz (Court 2)
11/21/21Jason Bielik v Steve Menichetti (Court 3)
11/21/21Joseph Hawley v Lisa Quackenbush (Court 4)
11/21/21Albert Hwa v Mark Schatz (Court 5)
11/21/21Robert Kleist v Geoff Tuba (Court 6)
11/21/21Ralph Smith v Bruce Stewart (Court 7)
11/21/21Glenn Cunha v Kyle Poyar (Court 8)
11/21/21Conroy Jackson v Jamie Saengsawang (Court 9)
11/21/21John Costello v Doug Lockwood (Court 10)
11/21/21Alan Gnani v Ryan Losey (Court 11)
11/21/21Guy Ronan v Chris Wood (Court 12)
11/21/21Brian Chuang v Greg Sawicki (Court 13)
11/21/21John Lee v Zack Yang (Court 14)
11/28/21Albert Hwa v Geoff Tuba (Court 1)
11/28/21Robert Kleist v Mark Schatz (Court 2)
11/28/21Scott Lewis v Lisa Quackenbush (Court 3)
11/28/21Mark Petry v Bruce Stewart (Court 4)
11/28/21Aron Chuc v Kyle Poyar (Court 5)
11/28/21John Costello v Michael Dineen (Court 6)
11/28/21Glenn Cunha v Jeremy Surla Vargas (Court 7)
11/28/21Conall O'Cleirigh v Jamie Saengsawang (Court 8)
11/28/21Alan Gnani v Doug Lockwood (Court 9)
11/28/21Brian Chuang v Zack Yang (Court 10)
11/28/21Amit Raval v Michael Wilson (Court 11)
11/28/21Zachary Crump v Dana Coombs (Court 13)
11/28/21Steve Menichetti v Scott Paveletz (Court 14)
12/05/21Armin Afsahi v Aron Chuc (Court 1)
12/05/21Glenn Cunha v Conroy Jackson (Court 2)
12/05/21Conall O'Cleirigh v Kyle Poyar (Court 3)
12/05/21Jamie Saengsawang v Jeremy Surla Vargas (Court 4)
12/05/21Michael Dineen v Doug Lockwood (Court 5)
12/05/21Henry Dalencour v Daniel Onea (Court 6)
12/05/21Andrew Burke v Brian Chuang (Court 7)
12/05/21Mark Fallon v John Lee (Court 8)
12/05/21Amit Raval v Greg Sawicki (Court 9)
12/05/21Michael Wilson v Zack Yang (Court 10)
12/05/21Zachary Crump v Steve Menichetti (Court 11)
12/05/21Jeff Legendre v Ben Woolston (Court 12)
12/05/21Albert Hwa v Scott Lewis (Court 13)
12/05/21Lisa Quackenbush v Ralph Smith (Court 14)
12/12/21Terry Epps v Alan Gnani (Court 1)
12/12/21Doug Lockwood v Daniel Onea (Court 2)
12/12/21Andrew Burke v Zack Yang (Court 3)
12/12/21Brian Chuang v Mark Fallon (Court 4)
12/12/21John Lee v Amit Raval (Court 5)
12/12/21Greg Sawicki v Michael Wilson (Court 6)
12/12/21Alan Tang v Ben Woolston (Court 7)
12/12/21Steve Buldini v Dana Coombs (Court 8)
12/12/21Brian Frasier v Steve Menichetti (Court 9)
12/12/21Albert Hwa v Mark Petry (Court 10)
12/12/21Armin Afsahi v Jeremy Surla Vargas (Court 11)
12/12/21Aron Chuc v Glenn Cunha (Court 12)
12/12/21Conroy Jackson v Conall O'Cleirigh (Court 13)
12/12/21Kyle Poyar v Jamie Saengsawang (Court 14)
12/19/21Andrew Burke v Greg Sawicki (Court 1)
12/19/21Brian Chuang v Michael Wilson (Court 2)
12/19/21Jason Bielik v John Lee (Court 3)
12/19/21Joseph Hawley v Albert Hwa (Court 4)
12/19/21Scott Lewis v Ralph Smith (Court 5)
12/19/21Bruce Stewart v Geoff Tuba (Court 6)
12/19/21Steve Buldini v Alan Tang (Court 7)
12/19/21Armin Afsahi v Conall O'Cleirigh (Court 8)
12/19/21Conroy Jackson v Kyle Poyar (Court 9)
12/19/21Terry Epps v Daniel Onea (Court 10)
12/19/21Alan Gnani v Guy Ronan (Court 11)
12/19/21Henry Dalencour v Michael Dineen (Court 13)
12/19/21Ryan Losey v Chris Wood (Court 14)